Domy całoroczne/mieszkalne

Zobacz nasze realizacje domów całorocznych TUTAJ.

Oferowane przez naszą firmę sezonowe i całoroczne konstrukcje szkieletowe z drewna cechują się unikalnym mikroklimatem, estetycznym wyglądem oraz zapewniają ciepło. Wytwarzając nasze konstrukcje czerpiemy z tradycji od wieków funkcjonującej na terytorium naszego kraju. Nie poprzestajemy jednak tylko na niej. 

Dzięki wieloletniej pracy w branży możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem, które pozwala nam na wykorzystywanie sprawdzonych i najskuteczniejszych sposobów podczas budowy naszych konstrukcji. Jako profesjonalny producent jesteśmy w posiadaniu kompleksowo zaopatrzonego zaplecza technicznego i wykwalifikowanej kadry specjalistów. Pozwala nam to na wykonywanie naszej pracy na najwyższym poziomie.

Domy całoroczne drewniane charakteryzuje solidność wykonania, konkurencyjna cena, a także i to, że spełniają one wszystkie wymogi aktualnie obowiązującego prawa budowlanego.

Chcąc w jak najwyższym stopniu sprostać wymaganiom naszych Klientów, do każdego zamówienia podchodzimy w pełni indywidualnie. Po wstępnej rozmowie tworzymy projekt oparty na wytycznych Klienta.

Do budowy naszych konstrukcji wykorzystujemy najnowocześniejsze i najskuteczniejsze metody technologiczne. Wykonujemy domy szkieletowe z wyprawą elewacyjną stworzoną z deski boazeryjnej, bala drewnianego (ewentualnie imitacji bala) oraz tynku mineralnego lub akrylowego. Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski.

Chcąc zadowolić gusta wszystkich Klientów co roku poszerzamy naszą ofertę o coraz nowsze rozwiązania. Od 2009 roku produkujemy całoroczne domy szkieletowe. Naszą misją jest spełnianie Państwa marzeń o budowie własnego zakątka.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów