Domy całoroczne/mieszkalne

Zobacz nasze realizacje domów całorocznych TUTAJ.

Domy z drewna cechują się unikalnym mikroklimatem, estetycznym wyglądem oraz zapewniają ciepło. Wytwarzając nasze domy z drewna - całoroczne lub sezonowe, czerpiemy z tradycji od wieków funkcjonującej na terytorium naszego kraju. Nie poprzestajemy jednak tylko na niej. Dbamy o ciągłe innowacje te...

Zobacz nasze realizacje domów całorocznych TUTAJ.

Domy z drewna cechują się unikalnym mikroklimatem, estetycznym wyglądem oraz zapewniają ciepło. Wytwarzając nasze domy z drewna - całoroczne lub sezonowe, czerpiemy z tradycji od wieków funkcjonującej na terytorium naszego kraju. Nie poprzestajemy jednak tylko na niej. Dbamy o ciągłe innowacje technologiczne. 

Od początków naszej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie i skompletowaliśmy odpowiednie zaplecze techniczno-kadrowe, dzięki czemu dziś jesteśmy w stanie zaspokoić Państwa wymagania dotyczące najwyższej jakości oraz pełnej funkcjonalności, którą zapewniają nasze domy z drewna.

Domy całoroczne drewniane charakteryzuje solidność wykonania, konkurencyjna cena, a także i to, że spełniają one wszystkie wymogi aktualnie obowiązującego prawa budowlanego.

Wszystkie domy z drewna, całoroczne i letniskowe, wykonujemy w oparciu o gotowe projekty, a także na indywidualne zamówienie. Są ona budowane w technologii szkieletowej, z wyprawą elewacyjną stworzoną z deski boazeryjnej, bala drewnianego (ewentualnie imitacji bala), tynku mineralnego lub akrylowego. Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski.

Jesteśmy elastyczni, w związku z tym co roku rozszerzamy działaność i ofertę. Od 2009 roku podukujemy domy całoroczne. Naszą misją jets spełnianie państwa marzeń o budowie własnego domu z drewna.

Czytaj więcej...

Domy całoroczne/mieszkalne 

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów