Dodatki do ogrodu

Oferujemy Państwu szeroki asortyment drewnianych dekoracji, które idealnie nadają się do ogrodów, na tarasy i balkony.

Podkategorie

 • Donice

  Oferujemy Państwu szeroki asortyment drewnianych donic, które idealnie nadają się do ogrodów, na tarasy i balkony. Wykonywane są z drewna sosnowego i świerkowego impregnowanego ciśnieniowo w kolorze Teak. Donice charakteryzują się niezwykła trwałością, solidnym wykonaniem i odpornością na czynniki atmosferyczne. Możliwe jest sadzenie w nich całorocznych krzewów lub roślin ogrodowych wedle uznania. Donice dostępne są w kilku kształtach i rozmiarach, co pozwala na dobranie odpowiedniego asortymentu do ogrodu.

 • Huśtawki drewniane...

  Żaden ogród bez mebli ogrodowych nie będzie w pełni cieszył. Dzięki nim bowiem można w ogrodzie odpoczywać i w pełni się zrelaksować. Szczególną rolę w każdym ogrodzie pełnią huśtawki ogrodowe. Funkcjonalność, wygoda i bezpieczeństwo to cechy naszych produktów. Przenieś się w krainy marzeń na oferowanych przez nas huśtawkach drewnianych.

 • Karmniki

  Oferujemy Państwu piękne karmniki, które będą stanowiły schronienie dla ptaków. Nasze karmniki nie tylko pozwolą przetrwać ptakom zimę, ale również będą stanowiły ozdobę każdego ogrodu lub tarasu.  Jego prosty kształt przypomina uproszczoną bryłę domu. Zawieszony na gałęzi lub umieszczony na specjalnym słupku, ozdobi każdy ogród lub balkon. Okienka z każdej strony karmnika pozwalają na obserwowanie ptaków, bez zakłócania im spokoju. Szerokie wejście karmnika ułatwia jego czyszczenie. Mały otwór w środkowej części umożliwia przepływ powietrza. Karmnik w całości wykonany jest z drewna sosnowego i świerkowego, impregnowanego w kolorze teak, dodatki w kolorze: średni palisander, sosnowym lub zielonym. Dostępne w pełnej gamie kolorystycznej dodają one koloru każdej przestrzeni.

 • Hamaki ogrodowe

  Fotele wykonane są z drewna klejonego, impregnowanego. Ważne są odpowiednie hamaki ogrodowe, które podtrzymają wiszący fotel. Do podwieszenia pod sufitem, belką stropową, w ogrodzie zimowym, na poddaszu, w piwnicy.

  Fotel zawieszony jest na łuku wykonanym z drewna świerkowego,  klejonego warstwowo.

  Dostępne są w wersji jedno i dwuosobowej w kilku wersjach kolorystycznych.

 • Mostek

  MOSTKI wykonanywane z drewna świerkowego i sosnowego.

 • Pergole drewniane

  Pergole drewniane są doskonałym asortymentem ogrodowym, stosowanym od czasów średniowiecznych. Obecnie stosowane są do podtrzymania rosnących roślin oraz zaciemnienia tarasu na dachu. Pergole świetnie sprawdzają się w ogrodach, jako elementy do dodatkowego oświetlenia elektrycznego.

 • Studnie
 • Wiatraki ogrodowe

  Wiatraki ogrodowe wykonane z drewna, są doskonałym elementem dekoracyjnym każdego ogrodu. W naszej ofercie mogą znaleźć Państwo produkty każdego rozmiaru, od małych wiatraków po wielkie. Posiadamy produkty wykonane z odpornego drewna na czynniki zewnętrzne, które mogą wytrzymać w każdej temperaturze i warunku atmosferycznym

 • Świder ozdobny
 • Barek
 • WC

  Oferujemy Państwu toalety ogrodowe, które można wykorzystać w ogródkach działkowych, przy obiektach użyteczności publicznej, na placach budowy. Toalety w całości wykonane są z drewna sosnowego i świerkowego, impregnowanego Drewnochronem w dowolnym kolorze, dach pokryty jest papą w kolorach bordo lub zielonym.

 • Wędzarnia ogrodowa

  Smaku i zapachu wędzonych w domu mięs i wędlin nie da się z niczym porównać.
  Prezentowana przez nas wędzarnia wyposażona jest we wszystko to, czego potrzeba, żeby przygotować przepyszne i zdrowe wędzonki dla Waszego domu.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 54 elementów