Place zabaw, domki dla dzieci

Ogród przydomowy jest idealnym miejscem na wypoczynek i relaks, lecz także na drewniane place zabaw, które zapewnią wiele radości dzieciom oraz spokój ich opiekunom. Znajdujące się w naszej ofercie urządzenia i drewniane place zabaw cieszą się uznaniem klientów w całym kraju. Zarówno kompletne zestawy, jak i pojedyncze urządzenia naszej produkcji zobaczyć można na wielu podwórkach, w parkach, a także na boiskach szkolnych. Rozrywka na przydomowym, drewnianym placu zabaw przyniesie liczne radości – dzieci atrakcyjnie spędzą czas, a ty będziesz mógł w końcu trochę odpocząć i zrelaksować się na świeżym powietrzu.

Podkategorie

 • Domki dla dzieci

  Place zabaw i ogrody są doskonałym miejscem dla zabaw dla dzieci. Produkowane przez nas domki dla dzieci, wytworozone są ze stabilnego i trwałego drewna, które wytrzymają pod każdym ciężarem. Nasze domki wyróżniają się nie tylko stabilnością na tle konkurencji, ale i wyglądem.

 • Place zabaw drewniane

  Przestrzeń przeznaczona dla dzieci stanowi niezbędny element większości miejsc o dużym skupisku ludzi.
  Place zabaw powinny znajdować się na terenie każdego nowocześniejszego osiedla lub szkoły, do której uczęszczają młodsze dzieci. Jest to doskonałe miejsce stworzone do relaksu, zapewniające dobrą rozrywkę i rozładowujące nieskończone pokłady energii najmłodszych. Drewniane place zabaw są bardzo popularne wśród najmłodszych, ale również tych nieco starszych dzieci. Tego typu konstrukcje są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i solidne. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że ich pociechy mają zapewnione maksimum bezpieczeństwa.

  W naszej ofercie prezentujemy drewniane konstrukcje wzbogacone o plastikowe zjeżdżalnie w różnych kolorach, ściankę wspinaczkową i piaskownicę. Dodatkowo umożliwiamy zakup huśtawki, większej lub mniejszej drabinki czy liny do wspinaczki.

 • Akcesoria
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów