Nasi klienci

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

PPHU Centrum Ogrodnicze Andrzej Furgała

Kalinowa 7

32-600 Oświęcim-Zaborze

Parafia Rzymsko-Katolicka
św. Michała Archanioła

Leśna 414

34-300 Żywiec

Spółdzielnia Witwas

Wesoła 124

34-300 Żywiec

MAKSIMUM SP.ZOO HOLDING S.K.A.

Opolska 22

40-084 Katowice

Centrum Ogrodnicze

Rozińskiego 199

40-315 Katowice

GLOBEKO Sp.zoo

Rolna 43

40-555 Katowice

‘’BUDREWICZ’’ ANNA BUDREWICZ

Ks. Wilczewskiego 63B

40-675 Katowice

FENIX

Małgorzata Ziętek

Wilczewskiego 63A

 

40-675 Katowice

 

„TOKSOL” Witold Grad

Piekarczyka 12

40-749 Katowice

Indywidualna Praktyka Lekarska
Łukasz Rosołowski

Stabika 86/1

40-750 Katowice

Dom Przyjęć ELIZA sc E.Z.Jurowicz

Panewnicka 370

40-762 Katowice

Stowarzyszenie SUBURBIUM

Panewnicka 236n

40-772 Katowice

Pracownia ART PARA Skalska Dagmara

Gen.Józefa Bema 47

40-777 Katowice

AB-EX S.C. Marek Kompala

Sadzawki 4a/3

41-100 Siemianowice Śląskie

NOBUD SP.ZOO

Wojska Polskiego 23a

41-208 Sosnowiec

Doradztwo-Zarządzanie-Reklama
Wąsała Andrzej

Juljuszowska 20/1

41-215 Sosnowiec

Bud-Mar Mariusz Barański

Kamienna 14

41-219 Sosnowiec

Zakład Produkcyjny „STANEK”

al. Piłsudskiego 2B

41-300 Dąbrowa Górnicza

Centrum Pokryć Bitumicznych „Columen” S.C.

Hutnika 5

41-300 Dabrowa Górnicza

PHU Karaś S.C. TEM-KARAŚ

Piekarska 1-3

41-506 Chorzów

Wspólnota Mieszkaniowa w Chorzowie

Jasna 31

41-506 Chorzów

PHU Eurobud Violetta Kamińska

Śląska 61-7

41-600 Świętochłowice

Dobud Usługi Ogólnobudowlane
Dorota Łukacz-Marek

Nawrota  16/9

41-902 Bytom

Miejski Zarząd Dróg i Mostów

Smolenia 35

41-902 Bytom

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie

Strzelców Bytomskich 16

41-902 Bytom

Przewóz Osób i Towarów Leszek Socha

Gen. Grota-Roweckiego 12/36

41-940 Piekary Śląskie

RAFPOL  M.Karwala R.Karwala spółka jawna

Wręczycka 62

Nowa Szarlejka

42-130 Wręczyca Wielka

Ośrodek Jeździecki „Cwał” Krzysztof Suchan

Opolska  18

42-134 Truskolasy

Malarstwo-Tapicerstwo i Usługi Remontowe

Długa 214

42-151 Złochowice

ARPOL sp.j Magdalena i Maciej Puczka

Aleja Pokoju 10

42-200 Częstochowa

CKM WŁÓKNIARZ SA

Olsztyńska 123/127

42-200 Częstochowa

Ad-Verbum SC

Żarecka 102/104

42-200 Częstochowa

Gabinet Stomatologiczny Aleksandra Płuciennik

Pułaskiego 92/1

42-200 Częstochowa

Imac Sp.zoo

Focha 8/5

42-200 Częstochowa

Firma Karmat Krystyna Korna

Brata Alberta 98

42-200 Częstochowa

Przedsiębiorstwo Usługowe „Kleopatra”

Makuszyńskiego 86

42-200 Częstochowa

PPH Krzyś Krzysztof Cielecki

Szparagowa 17

42-200 Częstochowa

Markon sp.jawna Kaczmarek, Kołodziejczyk

Al. Wojska Polskiego 124

42-200 Częstochowa

Mati Lipka Mateusz

Brzozowa 2/8

42-200 Częstochowa

NOR-BIPOL Norbert Stanik

Lipowa  45/80

42-200 Częstochowa

„Pod Papugami” Orłowski Krzysztof

Baczyńskiego 1

42-200 Częstochowa

PRO-EKO-SYSTEM S.C. J.Korzański G.Młodziński

Równoległa 63a

42-200 Częstochowa

Centrum Finansowo-Księgowe PROFIT

Czecha 2a/40

42-200 Częstochowa

Miejskie Przedszkole nr 12

Broniewskiego 18

42-200 Częstochowa

Miejskie Przedszkole nr 16

Starzyńskiego 9

42-200 Częstochowa

Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych
z autyzmem i zaburzeniami pokrewnymi „ DAJ MI CZAS”

Staszica 10

42-200 Częstochowa

Apteka św. Łukasza

Focha 4/6

42-200 Częstochowa

Firma Budowlana TERMO-BUD Jacek Bekus

Kresowa 9

42-200 Częstochowa

Wicero Bożena Nowacka

Kukuczki 6/38

42-200 Częstochowa

PPHU Ander Andrzej Derda

Żyzna 15f

42-200 Częstochowa

CDR S.C

Adam Skupiński

Damian Drewniak

N.M.P 1

42-200 Częstochowa

CDR SC Adam Skupiński i Damian Drewniak

Aleja NMP 1

42-200 Częstochowa

FPHU „Balsa” Barbara Stala

Św. Brata Alberta 19

42-200 Częstochowa

Dospel sp.zoo

Główna 188

42-200 Częstochowa

Impulso Sp.zoo i Spółka Sp.Komandytowa

Żyzna 9a

42-200 Częstochowa

SIMAC SP.ZOO

Focha 8/5

42-200 Częstochowa

P.U.H. CENTER

Przerób złomu metali

Robert Łapa

Kokosowa 2F

42-202 Częstochowa

HU „Kottowie” Kott Michał

Dźbowska 95

42-202 Częstochowa

PPH Drewmart Cezary Kozłowski

Żyzna 13 „o”

42-202 Częstochowa

Firma Kateringowa „Allegro” Puczyński Damian

al. Kościuszki 18/20

42-202 Częstochowa

F.W. „TECTUM” SC

Żyzna 1

42-202 Częstochowa

SWP Agape

Wolności 44

42-217 Częstochowa

KS SKRA Częstochowa SA

Loretańska 20

42-226 Częstochowa

Firma Fux Jerzy Lis

Sportowa 88A/43

42-229 Częstochowa

PUPH Grom

Szkolna 24a

42-230 Koniecpol

PPHU Skalec

Przedm. Przysieka 12

42-230 Koniecpol

GRACE FASHION Grażyna Sosna- Kalus

Główna 26

42-233 Florków

PPHU Forte

Katarzyna Hoffman

Witosa 160

Kuźnica Kiedrzyńska

42-233 Mykanów

 

ZPH Admar Andrzej Wiński

Częstochowska 34

Siedlec

42-253 Janów

 

 

 

ZHU DANUTA CHRUSZCZEL

Grzybowska 2

42-240 Rudniki

PPUH FENIX SC

Częstochowska 47b Jaskrów

42-244 Mstów

AUTO-LAK Łukasz Dudekieckiiej Puczka

Srocko 16

42-244 Mstów

Urząd Gminy w Janowie

Częstochowska 1

42-253 Janów

Firma Wielobranżowa MARS

Storczykowa 3

42-256 Olsztyn

CK-B ZIDELONE WZGÓRZA Jolanta Zdońska

Bukowno 37a

42-256 Olsztyn

Pokoje Gościnne Katarzyna Kulińska-Pluta

Botaniczna 51

42-256 Olsztyn

Gmina Starcza

Gminna 4

42-261 Starcza

PHU Robert Janusz Koper

Długa 11

42-260 Zawada

Urząd Gminy Poczesna w Poczesnej

Wolności 2

42-262 Poczesna

ODLEWNIA ŻELIWA SIMIŃSKI ORDON SP.J.

Jałowcowa 12

42-262 Poczesna

FHU TAD-POL Tadeusz Jaworski

Przemysłowa 3e

Kolonia Borek

42-262 Poczesna

MEGA Piotr Międła

Szkolna 39

42-262 Poczesna

 

Firma Handlowo-Usługowa BŁASZAK Mirosław Błaszal

 

Żwirowa 5

 

42-262 Kolonia Poczesna

Przedstawicielstwo Finansowo-Ubezpieczeniowe

Długa 127

42-262 Zawodzie

Hotel dla Zwierząt TYMCZASIK Gawron Arkadiusz

Główna 2

42-270 Konary

Gmina Kłomnice

Strażacka 20

42-270 Kłomnice

Handel-Usługi Budowlane „Z.Sitkiewicz”

Drzewna 55b

42-280 Częstochowa

PPHU  MAXEN sp.zoo

Marynarska 21

42-280 Częstochowa

Firma Handlowa Małgorzata Ogłaza

Tatrzańska 60

42-280 Częstochowa

Gobor sp.zoo

Częstochowska 8

42-283 Boronów

Serwis Seperatorów i Kanalizacji „Eko-Jura”

Lubliniecka 1a

42-284 Herby

Dromax sc Baza Sprzętowa i Biuro

Ligocka 2

42-287 Lubsza k/Woźnik

Ferma Drobiu PRO EKO

Główna 94

42-287 Babienica

PPHU Adagon Adam Goniwiecka

Opiełki 14

42-286 Koszęcin

Przedsiębiorstwo ‘’JAR’’ s.c.

Jakubiec Janusz, Jakubiec Adam,
Hendzlik Jakubiec Regina

Pułaskiego 68

42-300 Myszków

NZOZ Przychodnia Zdrowia „MIJACZÓW”

Piłsudskiego 33

42-300 Myszków

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W RUDNIKACH

Strażacka 2

42-421 Rudniki

Bar Uniwersalny „Danusia” Danuta Wróbel

Scześć Boże 85

42-605 Tarnowskie Góry

Biuro Doradztwa Rachunkowego i Podatkowego

Puszkina 10

42-605 Tarnowskie Góry

Komisowa Sprzedaż Samochodów

Józefa Karola 8

42-605 Tarnowskie Góry

FHU AL.-AN Andrzej Gołkowski

Zagórska 12

42-680 Tarnowskie Góry

Handel-Usługi Budowlane „Z.Sitkiewicz”

Drzewna 55b

42-280 Częstochowa

PPHU  MAXEN sp.zoo

Marynarska 21

42-280 Częstochowa

Firma Handlowa Małgorzata Ogłaza

Tatrzańska 60

42-280 Częstochowa

Gobor sp.zoo

Częstochowska 8

42-283 Boronów

Serwis Seperatorów i Kanalizacji „Eko-Jura”

Lubliniecka 1a

42-284 Herby

Dromax sc Baza Sprzętowa i Biuro

Ligocka 2

42-287 Lubsza k/Woźnik

Ferma Drobiu PRO EKO

Główna 94

42-287 Babienica

PPHU Adagon Adam Goniwiecka

Opiełki 14

42-286 Koszęcin

Przedsiębiorstwo ‘’JAR’’ s.c.

Jakubiec Janusz, Jakubiec Adam,
Hendzlik Jakubiec Regina

Pułaskiego 68

42-300 Myszków

NZOZ Przychodnia Zdrowia „MIJACZÓW”

Piłsudskiego 33

42-300 Myszków

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W RUDNIKACH

Strażacka 2

42-421 Rudniki

Bar Uniwersalny „Danusia” Danuta Wróbel

Scześć Boże 85

42-605 Tarnowskie Góry

Biuro Doradztwa Rachunkowego i Podatkowego

Puszkina 10

42-605 Tarnowskie Góry

Komisowa Sprzedaż Samochodów

Józefa Karola 8

42-605 Tarnowskie Góry

FHU AL.-AN Andrzej Gołkowski

Zagórska 12

42-680 Tarnowskie Góry

Budo-Kop Tomasz Skrzypczyk

Elfów 14/27

43-100 Tychy

Polski Związek Działkowców Rodzinny Ogród

Wejchertów

43-100 Tychy

Mikea Salon Sprzedaży

Mikołowska 112

43-100 Tychy

PPHU Dolina

Murckowska  12

43-143 Lędziny

Hotel Klimczok Sp.zoo

Poziomkowa 20

43-370 Szczyrk

TRANS-POL Usługi Transportowe Edward Krętosz

Reja Mnich 1

43-520 Chybie

Firma Finansowo-Marketingowa PROCENT

Dąbrowska 2a

43-603 Jaworzno

INTERNATIONAL QUICK SERVICE

Arkadiusz Mróz

 

Jasna 8

44-100 Gliwice

Nowy dom Sp.zoo

Strzody 8/5

44-100 Gliwice

Certamen Agnieszka Gontarewicz-Rudny

Uszczyka 18/7

44-100 Gliwice

Dom Pomocy Społecznej „Nazaret”

Odrowążów 124

44-103 Gliwice

MK HOUSE Maciej Śledzik

Grażyńskiego 5

44-105 Gliwice

PW Anna Kowalczyk

Krasińskiego 13

44-113 Gliwice

PHU BUD Elektromechanika Dźwigowa

Cmentarna 6

44-120 Pyskowice

Stowarzyszenie „Pomóżmy Sobie”

Bohaterów Westerplatte 1

44-370 Pszów

Stowarzyszenie „Pomóżmy Sobie”

Bohaterów Westerplatte 1

44-370 Pszów

Usługi Budowlane Wojciech Demianiuk

Piekarska 19a

44-151 Gliwice

Gmina Rudziniec

Gliwicka 26

44-160 Rudziniec

OSP Wilkowiczki

Wiejska 9

44-180 Wilkowiczki

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

Sklep Firmowy „ROGOŻ” Rafał Szymański

Słoneczna 7

Rogoż

55-114 Wisznica Mała

Ośrodek Szkolenia Zawodowego
w Dobieszkowie

Dobieszków 70

95-010 Stryków

Gmina Nowosolna

Rynek Nowosolna 1

92-703 Łódź

Aston Jan Łuć

Gen.J Bema 27

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Centrum Ogrodnicze STOKROTKA Sylwia Mazur

Stefana Kałużyńskiego 9

97-200 Tomaszów Mazowiecki

ZPUH Sławomir Trzeciak

Fabryczna 31

98-400 Wieruszów

Przedszkole Samorządowe nr 8 w Bełchatowie

Szkolna 14

97-400 Bełchatów

Przedszkole Samorządowe

Paderewskiego 3

97-400 Bełchatów

Remall Centrum Dobrych Paneli

Czapliniecka 6

97-400 Bełchatów

Przedszkole Edukacyjne Parafii
Ewangelicko-Reformowanej

Sienkiewicza 14

97-425 Zelów

PPHUB ‘’ROD’’

Rynek 14

97-570 Przedbórz

FIBA S.C. Grzegorz Piwnik, Piotr Iskrzyński

Sucharskiego 49

97-500 Radomsko

Ośrodek Ted

Kołłątaja 46

97-500 Radomsko

Wspólnota Mieszkaniowa

Kilińskiego 59

97-500 Radomsko

PPHU Okmar sc

Ks. Kościowa 22

97-500 Radomsko

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ‘’BRADOX’’

Wojciech Piotrowski

 

Jagiellońska 16/7

98-200 Siewierz

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

Firma Handlowo-Usługowa FOTOGRAFIKA STUDIO

Kamienna 8

30-001 Kraków

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

S.Millana 15

30-610 Kraków

Caritas Archidiecezji Krakowskiej

Ossowskiego 5

30-656 Kraków

MT Investments sp.zoo

Lubostroń 33-59

30-383 Kraków

Fundacja „Mam Marzenie”

Św. Krzyża 7

31-028 Kraków

Jakub Palider INTERRUPT

Łazany 246

32-020 Łazany

MTK MORION Spółka z.o.o.

Narutowicza 1

32-020 Wieliczka

Firma Budowlana „Grochal”

Rzeszotary 367

32-040 Świątniki Górne

PPHU Drew Eko Paweł Prostak

Krzeszowicka 67

32-065 Wola Filipowska

PPHU Skrzynkarnia sp.zoo

Kolejowa 1

32-310 Jaroszowiec

Świat Drewna Marcin Perlak

Jasna 11

32-300 Olkusz

Szkoła Podstawowa nr 2

Żeromskiego 2

32-400 Myślenice

AIGO G. Oczkowska I.Madej sp.j

Stara Huta 2

32-500 Chrzanów

PPHU Kora Michał Rzepa

Ekologiczna 7

32-640 Podolsze

Małgorzata Babierz „OLIWIA”

Cytrynowa 2a

33-100 Tarnów

PTH Certech Sp.J. Jan Kuca, Jerzy Motyka

Fabryczna 36

33-132 Niedomice

P.H. Podhale Sp.z o.o.

Marcinkowicza 4

33-300 Nowy Sącz

PHU  „IZODOM”

751

33-335 Nawojowa

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

Przedszkole nr.41 „Wiślana Kropelka”

Kruczkowskiego 12b

00-380 Warszawa

Dreko Piotr Dremel

Wilanowska 12/45

00-422 Warszawa

EVITA Ewa Kacprowicz

Gościniec 17b/1

00-704 Warszawa

Stage Art II sp.zoo

Łucka 2/4/6/48

00-845 Warszawa

Realizacje Techniczne

Osmańczyka 22/103

01-494 Warszawa

IMGW-PIB oddział w Poznaniu

Podleśna 61

01-673 Warszawa

Usługi Lekarskie K.Nowosad

Księżycowa 56/38

01-934 Warszawa

S.HOA NGUYEN

Włodawska 87a/4

02-127 Warszawa

ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH

Konrad Małmyga

Dąbrowskiego 74/11

02-571 Warszawa

IK FILM Ireneusz Kocon

Bełska 8/20

02-638 Warszawa

Onduline Materiały Budowlane Sp.zoo

Kołobrzeska 8

02-923 Warszawa

MD PRESTIGE Sp.zoo sp.komandytowa

Zdziarska 60

03-289 Warszawa

Jednostka Wojskowa Nr 3964

Bystra 1

03-700 Warszawa

ITEM Czerpiec  Mariusz

Terespolska 4/12

03-813 Warszawa

FHU Marek Bochenek

Trakt Lubelski 237c

04-667 Warszawa

SKUZA CAFE Rafał Skuza

Rocha 6

05-126 Nieporęt

„Pajtiti” Agnieszka Polityło-Aluwihare

Spacerowa 47

Sowia Wola

05-152 Czosnów

Złotopolska Dolina Jakub Urbaniak

Trebki Nowe 89

05-170 Zakroczym

Muzeum im.Anny i Jarosława Uwaszkiewiczów

Gołębia 1

05-807 Podkowa Leśna

Yateh Kopiczko Artur

Okrężna 166

05-825 Grodzisk Mazowiecki

PNOS SA w Ożarowie Mazowieckim

Żeromskiego 3

05-850 Ożarów Mazowiecki

Poraj

Poznańska 121

05-850 Ożarów Mazowiecki

„Maja”  Ewelina Piotrowska

Kopernika 10

07-320 Małkinia Górna

STACON TIS DUSZAK SP.J

Ogrodowa 5

07-420 Kadzidło

PPHU Fire-Tess Teresa Ogniewska

Dylewno 32

07-420 Dylewno

Rafi-Power Doradztwo i Usługi
Marketingowo-Budowlane Pliwka Rafał

Ludwinów 10

26-624 Kowala Stępocina

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe APIS

Poniatowskiego 28

37-500 Jarosław

BEA Sp. Zoo

Łodygowa 90

 41-103 Siemianowice Śląskie

WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

Santander Consumer Finanse SA

Strzegomska 42c

53-611 Wrocław

K&K Krzysztof Kaziów

Budziszyńska 127/4

54-436 Wrocław

Aspro Angelika Szewczyk

Hlaski 40/12

54-608 Wrocław

Ekocentrum sp.zoo

Opolska 30

55-011 Siednice

PHU Jari Jarosław Lejza

Ciasna 52-4

55-050 Sobótka

Ogrodowa Pasja Paweł Krukiewicz

Spółdzielców 18

55-080 Smolec

VIBRACOUSTIC POLSKA SP.ZOO

Polna 7

Komorniki

55-300 Środa Śląska

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP

Wandy 6

57-300 Kłodzko

Zakład Produkcyjno-Handlowy „PAWIT”

Rudawska 6

Karpniki

58-533 Myślakowice

Gmina Polkowice

Rynek  1

59-100 Polkowice

Gmina Miłkowice

II Armii Wojska Polskiego 71

59-222 Miłkowice

WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

Blackrock Properties sp.zoo

Pułaskiego 2/8

58-100 Świdnica

Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne NADGOB

Krucza 15a

87-100 Toruń

PHU Jawor

Poznańska 2A

88-300 Mogilno

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

Gmina Krasnystaw

M. Konopnickiej 4

22-300 Kransystaw

Hostel Mróweczka Zuzanna Ciesielczuk

Polna 9

22-550 Werbkowice

Zakłady Azotowe „PUŁAWY” SA

al. Tysiąclecia Państwa 13

24-110 Puławy

PHU Magdalena Malinowska

Poniatowskiego 14/1

66-530 Drezdenko

WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

Partner-Bud-Projekt sp.zoo

Energetyków 7

65-729 Zielona Góra

WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

„MARTCARS” Lis Przemysław

Rybacka 8/5

45-003 Opole

PPHU FACTOR J. Gergont

700-lecia 3

46-023 Wegry

Szkółka Roślin Ozdobnych Lawenda
i Rozmaryn

Biadacz-Brodnica 1

46-233 Bąków

Zajazd „ELIZA” Elżbieta Franki

Oleska 1c Borki Małe

46-300 Olesno

Zieleńce Przemysław Jędras

Wystrzycka 6

46-380 Główczyce

Zakład Ogólnobudowlany „Hardach”
Harald Janik

Strażacka 3

46-380 Gosławice

EMOL AUTOMOBILE Piotr Kozok

Dworcowa 2a

47-100 Błotnica Strzelecka

Drewstol Krzysztof Kwoczała

Strażacka 10

47-150 Zalesie Śląskie

Urząd Gminy-Gmina Polska Cerekiew

Raciborska 4

47-260 Polska Cerekiew

Starostwo Powiatowe w Krapkowicach

Kilińskiego 1

47-303 Krapkowice

Gmina Gogolin

Krapkowicka 6

47-320 Gogolin

GMINA PRUDNIK

Kościuszki 3

48-200 Prudnik

Gmina Łambinowice

Gen. Zawadzkiego 29

48-316 Łambinowice

Szkółka Drzew Krzewów Ozdobnych
CEDRUS

Przydroże Wielkie 30a

48-317 Korfantów

NABYTEK Janusz Półtorak

oś. Pionierów 1b

48-340 Charbielin

PGL LP GOSPODARSTWO RYBACKIE NIEMODLIN

Wojska Polskiego 1

49-100 Niemodlin

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

Gospodarstwo Rybne Starzawa Sp.zoo

Starzawa Rybna 8

37-723 Stubno

EDEN Maria Kanclerz

Puławki 36

38-130 Frysztak

Gmina Krosno

Lwowska 28a

38-400 Krosno

WOJEWÓDZTWO PODLASKIE

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

PUGH Janmar Marian Pawłowski

Waśki 80

17-210 Narew

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

Akademicki Związek Sportowy Centralny Ośrodek

Stogi 20

80-642 Gdańsk

BLUE MEDIA SA

Haffnera 6/6a

81-717 Sopot

WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

PHU FILPEX

J. Nowaka Jeziorańskiego 73

25-408 Kielce

PHU Staszewski Tadeusz

Siedlce 46

26-060 Chęciny

Zakład Inżynierii Kolejowej
Leśkiewicz Kosmala

Retmańska 11a

27-600 Sandomierz

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

Gmina Wiejska Kętrzyn

T.Kościuszki 2

11-400 Kętrzyn

Gmina Barciany

Wojska Polskiego 7

11-410 Barciany

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

Afekt Agencja Reklamowa
Arkadiusz Ograbek

Andrzejewskiego 23

60-119 Poznań

Fundacja „Mrunio”

Kościelna 45c/5

60-537 Poznań

PPHU Amadeusz Kozanecki

Głogowska 45/15

60-736 Poznań

TOMA SP.ZOO

Szparagowa 10

62-081 Przeźmierowo

Grundfos Pompy Sp.zoo

Klonowa 23

62-081 Baranowo k/Poznania

DACH-BUD Firma Budowlana Mariusz Pyszka

Hetmańska 20

62-200 Gniezno

Sklep Przemysłowy Heban

Witkowska 64

62-200 Gniezno

PHU VIKA

Ketlinga 5

62-400 Slupca

Zakład Robót Inżynieryjnych

Królowej Marysieńki 12

62-510 Konin

Zakład Betoniarski Robert Kopiecki

Rutki 6

62-540 Kleczew

ZOO TECH Agencja Handlowo-Doradcza

Biskupice 28

62-561 Ślesin

Firma PHU STELAR Arkadiusz Stelmaszak

Konińska 36

62-563 Licheń Stary

PHU Maria Maria Wiśniewska

Grunwaldzka 7 Kowalew

63-300 Pleszew

Urząd Gminy Sośnie

Wielkopolska 47

63-435 Sośnie

Usługi Ogólnobudowlane Anna Chleboś Granowiec

Kościelna 3

63-435 Sośnie

Miasto i Gmina Grabów nad Prosną

Kolejowa 8

63-520 Grabów nad Prosną

Ogrodnictwo „Garden Plants” Katarzyna Grzelczyk

Gostyńska 18/2

64-000 Kościan

Firma Budowlano-Sztukatorska
i Renowacji Zabytków

Rydzowa 15

64-530 Kaźmierz

Miejski Zakład Oczyszczania-Wysypisko
z siedzibą

Kusocińskiego 1

64-920 Piła

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

S.P.U.B. ODRABUD SP.Z.O.O.

Tatrzańska 14A-B

70-660 Szczecin

Sandra J. Zalewski& Spółka Jawna

Wojska Polskiego 3

72-351 Pogorzelica

Pracownia Archeologiczna Dariusz Majewski

Broniewska 10

74-110 Banie

Gmina Myslibórz

Rynek im. Jana Pawła II 1

74-300 Myslibórz

NIEMCY

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

Herrn Robert Dzwonkowski

Neuherbergstr.66

80-937 Munchen

SŁOWACJA

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

MILAN LEMON-CLIENT CAR

MEDVEDZIE 145/21

02744 TVRDOSIN

HOLANDIA

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

KNAPZICHTWERK K.A. Kuligowski

Boedijnhof 181

1628 SJ Hoorn

CZECHY

Kontrahent

Ulica

Miejscowość

TRINIUM Invest s.r.o.

Ohrozimska 375/39

798 02 Moskovice