W związku ze zmianą przepisów od 01.01.2020, w przypadku chęci otrzymania faktury należy zgłosić ten fakt sprzedawcy w momencie zakupu.

Kosz wiszący 1 osobowy ZOSIA

Kosz wiszący 1 osobowyKosze wiszące to wyjątkowe i oryginalne sprzęty, które doskonale sprawdzają się w roli umeblowania domu, ogrodu czy też altany lub tarasu. Ich niecodzienny design nada niepowtarzalny styl i charakter każdej przestrzeni, a wygoda i komfort wypoczynku sprawi, że staną się jednym z ulubionych miejsc do relaksu.

     Dostosuj produkt:850,00 zł

+ Koszty wysyłki i montażuDane

Konstrukcja Drewno sosnowe i świerkowe
Wymiary szerokość: 120cm, wysokość: 120cm, waga: 22kg. Maksymalne obciążenie: 110kg
Impregnacja kolor oliwkowy, poducha: zieleń, ecru, szary
Inne Kosz wiszący "Zosia" jest wykonany z klejonego warstwowo drewna świerkowego. Siedzisko wyposażone w dodające wygody sprężyny wykonane jest z bawełny. Kula zawieszona jest na dwóch solidnych, gwarantujących bezpieczeństwo łańcuchach.

Więcej informacji

Podwieszany kosz to idealne rozwiązanie do wszelkiego rodzaju wnętrz, na taras lub altany. Można umieścić go pod sufitem, belką stropową, w ogrodzie zimowym, na poddaszu czy w piwnicy. Zawieszony na łańcuchach kosz daje niepowtarzalny efekt, jest unikalnym elementem wystroju, który zachęci każdego do wypoczynku i relaksu. Miękkie, wygodne poduszki wyposażone są w odpinane zamkiem błyskawicznym pokrowce, które można bez problemu zdjąć i wyprać.

Uwaga! Pokrowiec płatny dodatkowo 90zł