Kosz wiszący 1 osobowy + stelaż ZOSIA - PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY

Kosz wiszący 1 osobowyHamaki ogrodowe to jednocześnie stylowe i oryginalne elementy wystroju, dodające uroku każdemu zakątkowi ogrodu oraz funkcjonalne sprzęty, które swą wygodą cieszą wszystkich amatorów spędzania czasu w otoczeniu przyrody. Hamak zagwarantuje bezpieczną zabawę dzieciom oraz udany wypoczynek na łonie natury dorosłym.

     Dostosuj produkt:1 750,00 zł

+ Koszty wysyłki i montażu

PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNYDane

Konstrukcja Drewno sosnowe i świerkowe
Wymiary Wymiary stelaża: wysokość: 195cm rozstaw nóg: 230cm /Wymiary kosza: szerokość: 120cm wysokośc: 120cm głębokość: ok. 45cm z poduszką. Maksymalne obciążenie 120kg
Impregnacja kolor oliwkowy, poducha: zieleń, ecru, szary
Inne Hamak ogrodowy "Zosia" jest zawieszony na łuku wykonanym z klejonego warstwowo drewna świerkowego. Kula obraca się wokół własnej osi, a materiał, z jakiego wykonane jest siedzisko to bawełna.

Więcej informacji

Oryginalny styl hamaka "Zosia" sprawia, że jest to mebel, który będzie odróżniał nasz ogród od ogrodu sąsiada. Połączenie mocnego i trwałego drewna z miękką i zapewniającą komfort tkaniną daje efekt zadowalający nawet najbardziej wymagających użytkowników. Relaks i zabawa w ogrodzie nabiorą nowej jakości dzięki funkcjonalnemu i stylowemu wyposażeniu.

Uwaga! Pokrowiec płatny dodatkowo 130zł

30 podobne produkty - POLECAMY!