Ścieżka ogrodowa

Ścieżka ogrodowaSzybkie i wygodne przejście do domu i ogrodu? Jesteś na plaży i chcesz bezpiecznie dostać się do wody lub przebieralni? Doceń wygodę prostych w montażu, funkcjonalnych i dobrze wykonanych ścieżek ogrodowych i plażowych!

     Dostosuj produkt:360,00 zł

+ Koszty wysyłki i montażuDane

Konstrukcja drewno świerkowe – 12 % wilgotności
Wymiary 83 x 444 cm
Impregnacja kolor tik
Inne deski połączone taśmą lub szyną dystansową prosty montaż podkładki dystansowe zapewniające stabilność ścieżki do stosowania na różnych podłożach możliwość łączenia poszczególnych ścieżek w złożoną konstrukcję o dowolnej długości

Więcej informacji

Przedstawiamy ścieżki ogrodowe i plażowe do dowolnego wykorzystania. Ścieżki w ogrodzie są bardzo ważnym elementem, gdyż dzięki nim można w łatwy i bezpieczny sposób docierać do ulubionych i najczęściej użytkowanych miejsc w ogrodzie. Drewniane ścieżki mogą ułatwić przejście do pomieszczeń gospodarczych, a także ułatwić dojście z miejsca parkingowego do domu. Ścieżki plażowe to doskonałe rozwiązanie, które docenią przede wszystkim odpoczywający nad jeziorem czy morzem. Nasze ścieżki plażowe również świetnie sprawdzają się jako elementy infrastruktury kąpielisk: przebieralni, toalet i barów, a także mogą stanowić doskonałe podłoże przeciwpoślizgowe w prysznicach i basenach zewnętrznych. Drewniane ścieżki przede wszystkim powinny być trwałe oraz funkcjonalne - i nasze takie właśnie są! Można je dowolnie łączyć i aranżować. Łatwa i szybka instalacja sprawia, że można je zastosować w różnych miejscach w zależności od potrzeb.

30 podobne produkty - POLECAMY!