Domek narzędziowy

Sortuj według

(Znaleziono 32 produkty)

Domek narzędziowy to nie tylko miejsce przeznaczone do magazynowania narzędzi ogrodowych. Nasze domki narzędziowe skonstruowane są w taki sposób, aby można było dobudować do nich drewutnię. Część modeli ma taras lub miejsce przeznaczone do rekreacji. Zaprojektowane są więc z myślą zarówno o funkcjonalności, jak i estetyce. Dlatego służą jako idealne schowki na sprzęt ogrodowy, narzędzia czy opał oraz nadają się nawet do najmniejszego ogródka. Wybierz model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Domek narzędziowy – główne zalety

Domki narzędziowe przydadzą się na każdej posesji czy działce rekreacyjnej. To małe i funkcjonalne budynki gospodarcze, które mogą także pełnić funkcję ozdobną. Są nie tylko miejscem do przechowywania narzędzi, które służą do pielęgnacji ogrodu. Domki narzędziowe drewniane można traktować jak przydomową altanę lub drewutnię.

Domki narzędziowe drewniane i ich główne zalety:

  • ochrona narzędzi i urządzeń przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych (wahania temperatury, wilgoć, promieniowanie UV, mróz, śnieg, wiatr) – domek narzędziowy z drewna to ochrona kosiarki, grabi, szpadli, łopat, sekatorów i innych mniejszych sprzętów;
  • bezpieczeństwo i ochrona przed kradzieżą wyposażenia – domki narzędziowe mają zamykane drzwi, które można dodatkowo zabezpieczyć solidną kłódką;
  • łatwy montaż – zamów u nas domek narzędziowy z montażem, a zyskasz porządek i przestrzeń do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów do pracy na działce czy w ogrodzie;
  • drewniany domek narzędziowy jako ozdoba działki – estetycznie i gustownie wykonany, klasyczny lub nowoczesny, wpływa na dobrą organizację przestrzeni i poprawia walory wizualne otoczenia.

Każdy domek drewniany narzędziowy, jaki mamy w swojej ofercie, został wykonany z solidnych materiałów najwyższej jakości, co zdecydowanie wpływa na trwałość i prezencję konstrukcji.

Domki narzędziowe – postaw na jakość

Jako wieloletni producent domków drewnianych wiemy, jaki domek sprawdzi się najlepiej w określonej sytuacji. W naszej ofercie prezentujemy modele wykonane z wysokogatunkowego drewna sosnowego i świerkowego. Gwarantujemy trwałość i doskonały stan naszych konstrukcji utrzymujący się przez długie lata użytkowania. Oprócz wykorzystywanego materiału wpływ na to ma również zastosowanie skutecznego preparatu impregnacyjnego chroniącego przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

Oferujemy domki narzędziowe z montażem, modele o dachach jedno- i dwuspadowych wyposażonych w co najmniej jedno okno. W naszym asortymencie mamy również inne elementy architektury ogrodowej:

Z przyjemnością doradzimy w wyborze odpowiedniego modelu, aby narzędziowy domek pasował do Twojego ogrodu i sprostał Twoim indywidualnym wymaganiom. Sprawdź naszą ofertę i zadbaj o porządek na swojej posesji. Zapraszamy!

Czytaj więcej Ukryj
Loading...