W związku ze zmianą przepisów od 01.01.2020, w przypadku chęci otrzymania faktury należy zgłosić ten fakt sprzedawcy w momencie zakupu.

Hamaki / Kosze wiszące

Fotele wykonane są z drewna klejonego, impregnowanego. Ważne są odpowiednie hamaki ogrodowe, które podtrzymają wiszący fotel. Do podwieszenia pod sufitem, belką stropową, w ogrodzie zimowym, na poddaszu, w piwnicy.

Fotel zawieszony jest na łuku wykonanym z drewna świerkowego,  klejonego warstwowo.

Dostępne są w wersji jedno i dwuosobowej w kilku wersjach kolorystycznych.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Szybki podgląd
  Cena od: 850,00 zł

  Kosze wiszące to wyjątkowe i oryginalne sprzęty, które doskonale sprawdzają się w roli umeblowania domu, ogrodu czy też altany lub tarasu. Ich niecodzienny design nada niepowtarzalny styl i charakter każdej przestrzeni, a wygoda i komfort wypoczynku sprawi, że staną się jednym z ulubionych miejsc do relaksu.

  Cena od: 850,00 zł
 • Szybki podgląd
  Cena od: 1 300,00 zł

  Hamaki ogrodowe to jednocześnie stylowe i oryginalne elementy wystroju, dodające uroku każdemu zakątkowi ogrodu oraz funkcjonalne sprzęty, które swą wygodą cieszą wszystkich amatorów spędzania czasu w otoczeniu przyrody. Hamak zagwarantuje bezpieczną zabawę dzieciom oraz udany wypoczynek na łonie natury dorosłym.

  Cena od: 1 300,00 zł
 • Szybki podgląd
  Cena od: 1 300,00 zł

  Kosze wiszące to akcesoria, które swym urokiem i niecodziennym designem uczynią z każdego pomieszczenia oryginalne i  stylowe wnętrze, kuszącym swą  przytulną, ciepłą atmosferą. Chwile relaksu w wygodnym koszu będą ulubioną formą wypoczynku wszystkich domowników.

  Cena od: 1 300,00 zł
 • Szybki podgląd
  Cena od: 2 300,00 zł

  Hamak ogrodowy to optymalne rozwiązanie dla wszystkich amatorów wypoczynku pod własnym kawałkiem nieba. Dzięki wygodnemu hamakowi w naszym ogrodzie pojawi się miejsce gwarantujące udany relaks każdemu z domowników, idealne na drzemkę czy przyjemne chwile z ulubionym czasopismem. Ustawiony w przyjemnym cieniu drzew hamak będzie jednocześnie stanowił...

  Cena od: 2 300,00 zł
 • Szybki podgląd
  Cena od: 590,00 zł

  Hamaki ogrodowe to sprzęty, dzięki którym czas spędzany w ogrodzie będzie jeszcze przyjemniejszy. Zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice i dziadkowie docenią zalety hamaka, który doskonale nadaje się zarówno do szalonych zabaw, jak i relaksu i wypoczynku pod gołym niebem.

  Cena od: 590,00 zł
 • Szybki podgląd
  Cena od: 690,00 zł

  Hamaki ogrodowe są idealnym rozwiązaniem dla wielbicieli leniwych popołudni i wypoczynku na łonie natury. Dzięki hamakowi w ogrodzie pojawi się miejsce gwarantujące udany relaks każdemu z domowników, idealne na drzemkę czy przyjemne chwile z ulubioną lekturą. Hamak będzie jednocześnie stanowił element dodający uroku ogrodowemu krajobrazowi.

  Cena od: 690,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów