Filtruj według

Cena
Typ dachu
Orynnowanie
Podłoga

Domek narzędziowy z wiatą na drewno

Sortuj według

(Znaleziono 15 produkty)

W tej kategorii znajdziesz profesjonalnie zaprojektowany i wykonany domek narzędziowy z wiatą. Nasze prace wyróżniają się unikalnym wyglądem, funkcjonalnością oraz precyzją wykonania. Sprawdź, jakie domki wykonujemy, a następnie wybierz model odpowiadający Twoim potrzebom oraz oczekiwaniom.

Czym jest domek narzędziowy z wiatą?

Domek narzędziowy z wiatą to specjalna konstrukcja, która składa się z dwóch części — z jednej strony znajduje się wiata lub zadaszenie, a z drugiej domek narzędziowy. Wiata służy do przechowywania narzędzi ogrodowych lub drewna. Chroni przed deszczem i słońcem, może być pokryta gontem lub innym materiałem. Zazwyczaj ma różne kształty oraz rozmiary w zależności od konkretnego projektu. Domek narzędziowy z kolei może pełnić rolę schowka na większe narzędzia lub sprzęt ogrodniczy. Zazwyczaj ma prostokątny kształt, składa się z jednego lub kilku pomieszczeń w zależności od potrzeb użytkownika. Chcesz stworzyć praktyczną i funkcjonalną przestrzeń? Zamów domek z osobną drewutnią lub składzikiem.

Domek wyposażony jest w drzwi i okna, które umożliwiają dostęp do wnętrza, ale też pozwalają na właściwą wentylację pomieszczeń. W niektórych projektach dodaje się również dodatkowe elementy, takie jak półki, wieszaki na narzędzia czy stół roboczy, aby usprawnić prace ogrodowe oraz zapewnić odpowiednią funkcjonalność. Co ciekawe wolna przestrzeń pod dachem może być wykorzystana do stworzenia strefy odpoczynku i relaksu dla całej rodziny! Klienci korzystają z niej, jak z przydomowej altanki.

Każdy nasz domek narzędziowy z wiatą na drewno wykonany jest ze starannością. Jako doświadczony producent domków drewnianych sięgamy wyłącznie po surowce najwyższej jakości, od sprawdzonych dostawców. Taka konstrukcja jest bardzo przydatna dla osób posiadających ogród lub działkę, ponieważ pozwala na przechowywanie narzędzi w estetyczny, ale też bezpieczny sposób. Chroni je przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi i kradzieżą. Dodatkowo domek narzędziowy z wiatą może stanowić dodatkowy element dekoracyjny ogrodu, jeśli zostanie odpowiednio zaprojektowany lub udekorowany.

Z czego wykonane są nasze domki narzędziowe?

Stylowe domki narzędziowe z wiatą najczęściej są wykonane z drewna sosnowego lub świerkowego. Wybór gatunku drewna zależy od preferencji użytkownika, ale również od warunków klimatycznych w danym regionie i dostępności surowca. Te dwa rodzaje są wytrzymałe i estetyczne.

Drewno, z którego wykonuje się domek narzędziowy, powinno być trwałe, odporne na warunki atmosferyczne oraz owady i grzyby. Dlatego też często stosuje się specjalne impregnaty, które zabezpieczają drewno przed wilgocią oraz szkodnikami. Dzięki temu dłużej można cieszyć się naturalnym wyglądem konstrukcji, zakonserwować ją, a także nadać jej preferowany odcień. W warsztacie korzystamy ze sprawdzonych impregnatów. Klientom proponujemy różne ich kolory między innymi biały, grafit, szary, zielony, a także kolory naturalnego drewna takie, jak: sosna, cedr, orzech ciemny czy mahoń. Dach jedno lub czterospadowy dostosowany jest do preferencji klientów. Może zostać pokryty gontem w czerwonym, brązowym, zielonym lub czarnym kolorze, albo bordową, czy zieloną papą.

Drzwi mogą być jedno lub dwuskrzydłowe, wykonane z deski boazeryjnej zamykane na skobel lub zamek. W zależności od projektu, preferencji użytkownika, domek narzędziowy może mieć różne grubości ścian oraz dachu. Wpływa to na jego wytrzymałość, izolacyjność oraz ostateczny koszt. Deski mogą mieć na przykład 25 mm przed obróbką termiczną i mechaniczną. Ważne jest również, aby konstrukcja była solidnie wykonana oraz spełniała wymagania dotyczące bezpieczeństwa użytkowania.

Postaw na jakość i terminowe wykonanie

Miedziński to uznany producent, który oferuje szeroki wybór modeli domków narzędziowych z wiatą. Stawiamy na jakość i terminowe wykonanie zamówionych projektów. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów. Służymy też fachowym doradztwem w zakresie przygotowania unikalnych, funkcjonalnych projektów.

Wszystkim zainteresowanym oferujemy usługę montażu wybranej konstrukcji. Dzięki temu szybko i bez dużych nakładów pracy możesz zmienić aranżację swojego przydomowego ogrodu, czy terenu wokół przedsiębiorstwa. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Zapoznaj się z naszym asortymentem. A następnie zamów praktyczny, stylowy domek na narzędzia!

Czytaj więcej Ukryj
Loading...