Wiaty garażowe

Sortuj według

(Znaleziono 18 produkty)

Wiaty garażowe drewniane stawiane przy domach stają się coraz popularniejszym elementem wyposażenia w przypadku budownictwa jednorodzinnego. Nic dziwnego: są znacznie tańsze, niż murowane garaże, a pełnią praktycznie tę samą funkcję.

Wiata garażowa wolnostojąca to inwestycja, która pomoże Ci zabezpieczyć Twój samochód przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz czy śnieg. Zastanawiasz się, jaka drewniana wiata garażowa będzie najlepsza dla Ciebie? Przeglądnij nasze realizacje i wybierz wiatę garażową dopasowaną do Twoich potrzeb!

Wiata garażowa drewniana — dlaczego warto ją mieć?

Drewniane wiaty na samochód mają wiele zalet. Stanowią skuteczną ochronę pojazdów przed zmienną pogodą, jak na przykład deszcz, śnieg, szron, zbyt ostre promienie słoneczne czy opadające jesienią liście. 

Wiata samochodowa drewniana może służyć nie tylko jako przestrzeń do garażowania auta. To również doskonała skrytka dla takich przedmiotów, jak rower, motocykl, meble ogrodowe drewniane, akcesoria do grilla — czyli wszystko to, co chcemy ochronić przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz przed ewentualną kradzieżą.

Co jeszcze sprawia, że warto zainwestować w wiatę drewnianą na samochód? Wiata garażowa drewniana to konstrukcja wolnostojąca, co oznacza, że nie musimy zdobywać pozwolenia na budowę czy montaż wiaty. Może ją postawić każdy, kto chce stworzyć dodatkową, zakrytą przestrzeń zapewniającą bezpieczeństwo cennym przedmiotom.

Wiaty garażowe drewniane — popularne rodzaje

W naszej ofercie znajdziesz następujące rodzaje wiat garażowych z drewna:

  • wiaty drewniane garażowe jednostanowiskowe,
  • wiaty drewniane garażowe dwustanowiskowe,
  • wiaty na samochód drewniane trzystanowiskowe.

Im więcej stanowisk, tym większe wymiary ma wiata garażowa przy domu. Od czego zależy wybór? Oczywiście od tego, ile pojazdów liczy nasze gospodarstwo domowe. Większa wiata drewniana na samochód spokojnie pomieści dwa lub trzy auta w tym samym czasie.

Wiaty na samochód drewniane — nasze realizacje

Nasza oferta zawiera drewniane wiaty garażowe wykonane z wysokiej jakości drewna zabezpieczonego odpowiednim impregnatem, z solidnymi konstrukcjami dachowymi — całkowicie zabudowane, z ażurowymi ściankami lub otwarte. Posiadamy także różne wymiary wiat, dzięki czemu z pewnością dopasujesz odpowiednią konstrukcję do powierzchni, na której ma ona się znajdować.

Każda nasza wiata drewniana garażowa może zostać przemalowana na wybrany, dostępny w ofercie kolor. Oferujemy także fachową pomoc przy montażu wiat — między innymi kotwienie słupów wiaty w gruncie za pomocą łączników betonowych zalewanych betonem.

Drewniane wiaty garażowe i nie tylko — nasza oferta

Miedziński to doświadczony producent wiat garażowych i nie tylko. Wśród naszych realizacji znajdziesz takie konstrukcje z drewna, jak domki letniskowe, ogrodowe altany, domki narzędziowe, place zabaw czy meble ogrodowe.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię altana ogrodowa, drewniana wiata samochodowa, czy też planujesz zainwestować w domek narzędziowy w Twoim ogrodzie, trafiłeś w dobre miejsce — nasi fachowcy realizują zamówienia w możliwie jak najszybszym czasie, z materiałów najwyższej jakości, czego efektem są solidne i wytrzymałe drewniane konstrukcje, które będą służyły Ci przez długie lata.

Domki letniskowe producent — sprawdź naszą ofertę już teraz!

Czytaj więcej Ukryj
Loading...