Meble ogrodowe drewniane

Sortuj według

(Znaleziono 19 produkty)

Meble ogrodowe drewniane są niezwykle popularne z co najmniej dwóch powodów. Przede wszystkim są świadectwem dobrego smaku, poza tym naturalne komponenty zyskują uznanie coraz liczniejszych nabywców. Połączenie tych dwóch cech decyduje o niebywałej popularności drewnianych mebli ogrodowych. Można je zobaczyć we wszystkich zakątkach Polski – od morza, aż po Tatry. Chcesz stworzyć w swoim ogrodzie przyjemny kącik do spędzania czasu na dworze? Twój wymarzony komplet ogrodowy drewniany czeka na Ciebie w naszym sklepie!

Drewniane meble ogrodowe – komplet wypoczynkowy na taras i balkon

W naszej ofercie mamy zestawy ogrodowe różnego typu: składane i stałe. Wolisz meble ogrodowe z drewna litego czy połączenie drewna z metalem, np. żeliwem? Znajdziesz u nas komplety składające się z różnych elementów – duże i małe stoły ogrodowe, kilkuosobowe ławki, pojedyncze siedziska: krzesła, fotele i leżaki. Dodaj wygodne poduszki i odpoczynek na świeżym powietrzu gotowy. Meble tarasowe drewniane możesz ustawić także w altanie. W ofercie mamy wiele różnych kolekcji balkonowych. Dobierz te, które pasują do aranżacji Twojego otoczenia.

Zestaw ogrodowy drewniany – prawidłowa pielęgnacja

Nasze meble drewniane ogrodowe wytwarzamy z wysokiej jakości suszonego świerku, który uprzednio dokładnie selekcjonujemy. Następnie każdy element jest dwukrotnie szlifowany. Daje to bardzo dobry efekt końcowy i sprawia, że w rezultacie otrzymujemy nowoczesne meble ogrodowe z drewna.

Każdy zestaw mebli ogrodowych drewnianych jest starannie pokryty impregnatem w dowolnym kolorze. Dzięki temu komplety ogrodowe są dokładnie zabezpieczone przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych oraz przed szkodnikami i chorobami.

Drewniane zestawy ogrodowe wymagają staranności podczas obróbki. Mamy odpowiednie, precyzyjne narzędzia, ugruntowaną wiedzę na temat specyfiki materiału oraz spore doświadczenie w jego obróbce. Dlatego nasze komplety tarasowe i balkonowe będą służyć latami.

Meble ogrodowe drewniane – naturalny surowiec i trwałość

Marzy Ci się relaks na świeżym powietrzu? Cenisz sobie wygodę, trwałość, funkcjonalność i ekologię? Szukasz drewnianych mebli na taras, balkon lub do altany? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jako producent domków drewnianych i mebli z litego drewna, możemy zaproponować drewniane zestawy wypoczynkowe oraz wiele innych produktów do przydomowego ogródka i na działkę. Znajdziesz u nas np.:

Meble z naturalnego drewna to nie tylko wygodne miejsce do siedzenia. Dzięki nim podkreślisz charakter aranżacji otoczenia. W ofercie naszego sklepu mamy stoły i krzesła w stylu nowoczesnym oraz tradycyjnym. Stworzą w Twoim ogrodzie klimatyczny kącik do wypoczynku. Wybierz te, które najbardziej do Ciebie pasują i ciesz się pięknymi meblami drewnianymi do ogrodu. Zapraszamy!

Czytaj więcej Ukryj
Loading...