Meble ogrodowe drewniane

Nasze meble ogrodowe drewniane wytwarzamy z wysokiej jakości suszonego świerka, który jest uprzednio dokładnie selekcjonowany. Dzięki temu mamy pewność, że zapewni on odpowiednie warunki użytkowania oraz wysoką trwałość. Następnie każdy element jest dwukrotnie szlifowany, co daje bardzo dobry efekt końcowy i sprawia, że w rezultacie otrzymujemy nowoczesne meble ogrodowe.

W naszej ofercie posiadamy meble ogrodowe różnego typu: składane i stałe. W zależności od własnych preferencji można tu znaleźć rozwiązania przygotowane w całości z drewna, jak i łączące drewno z metalem, np. żeliwem. Posiadamy zestawy składające się z różnych elementów – dużych i małych stołów, ławek kilkuosobowych lub pojedynczych siedzisk. Jesteśmy elastyczni, w pełni dostosujemy się więc do Państwa sugestii.

Każdy zestaw mebli ogrodowych jest starannie pokryty chroniącym drewno impregnatem, w dowolnym kolorze. Dzięki niemu meble ogrodowe drewniane są zabezpieczone przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych oraz przed: sinizną, grzybami domowymi, grzybami pleśniowymi (w klasie 2-umiarkowanie zabezpiecza) i owadami - technicznymi szkodnikami, naruszającymi drewniane meble ogrodowe.

Producent, który jest świadomy swoich działań, dba o tradycję. Domy z drewna, całoroczne czy letniskowe, od wieków były i są obecnie stawiane na naszych ziemiach. Drewno to przecież naturalny surowiec, który od zawsze jest blisko nas. Dlatego chętnie wykorzystujemy jego naturalne zalety.

Dziś meble ogrodowe drewniane są niezwykle popularne z dwóch przynajmniej powodów. Przede wszystkim nowoczesne meble ogrodowe są świadectwem dobrego smaku, poza tym naturalne składniki zyskują uznanie coraz liczniejszych nabywców. Połączenie tych dwóch cech decyduje o niebywałej popularności drewnianych mebli ogrodowych. Można je zobaczyć we wszystkich zakątkach Polski – od morza, aż po Tatry.

Jednocześnie niewiele jest jednak rzeczy, które wymagają takiej staranności podczas przygotowywania, jak drewniane meble ogrodowe. Producent musi posiadać nie tylko odpowiednie, precyzyjne narzędzia, lecz również musi posiadać ugruntowaną wiedzę na temat specyfiki materiału oraz spore doświadczenie w jego obróbce.

Nabywając meble ogrodowe w naszym zakładzie, zyskujecie Państwo pewność, że kupujecie spełniające najwyższe standardy jakościowe, trwałe i funkcjonalne, po prostu nowoczesne meble ogrodowe. Od wielu lat produkujemy bowiem nie tylko meble ogrodowe, lecz również domy z drewna – całoroczne oraz letniskowe. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dokładamy przy tym wszelkich starań, by nasze domy oraz meble ogrodowe łączyły w sobie ekologię oraz innowacyjność rozwiązań. Nasze produkty zostały docenione przez wielu usatysfakcjonowanych klientów. Jest to nasz powód do dumy i zachęta do dalszego rozwoju.

Czytaj więcej Ukryj

Sortuj według

(Znaleziono 16 produkty)

Loading...