O nas

Miedziński Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. oferuje usługi w szeroko rozumianym zakresie budownictwa drewnianego.

Specjalizujemy się w wykonywaniu elementów małej architektury ogrodowej, szczególnie altan, pomieszczeń gospodarczych, domów letniskowych, placów zabaw, , domów całorocznych, wiaty-zadaszenia itp. Wykonujemy także drobną galanterię ogrodową taką, jak karmniki, studnie, budy dla psów, mostki, wiatraki itp. Jesteśmy jednym z największych producentów w Polsce.

W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 mającemu na celu między innymi poprawę jakości życia na obszarach wiejskich pozyskaliśmy dofinansowanie z „Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa’’ na „Tworzenie i rozwój przedsiębiorstw".

Nasza firma współpracując z samorządami lokalnymi w ramach wyżej wymienionego programu zrealizowała w ostatnich latach wiele inwestycji służących podnoszeniu walorów wiejskiego krajobrazu.

Gminy, z którymi współpracowaliśmy ostatnio: Barciany, Gogolin, Janów,

Kłomnice, Konopiska, Krzeptów, Legnickie Pole, Nowosolna, Poczesna, Polska Cerekiew, Prudnik, Szczekociny, Żukowice.

Wykonywaliśmy zamówienia dla szkółek roślin ozdobnych oraz krzewów ozdobnych w Korfantowie i Bąkowie.

Oferujemy Państwu nasze usługi. Służymy pomocą i fachową poradą. Zapewniamy transport i montaż wszystkich oferowanych przez nas produktów. Nasze zalety to wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny oraz wysoka jakość produktów.

Nasz asortyment zobaczyć można w: Kolonia Poczesna, Wrocław, Mogilany, Mikołów, Chełm Śląski, Tomaszów Mazowiecki, Tarnowskie Góry, Ożarów Mazowiecki, Kąty Wrocławskie, Radomsko.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

W filharmonii Częstochowskiej wręczono Statuetki Starosty Częstochowskiego "Za zasługi dla powiatu" (czytaj więcej). Nasza firma dostała nagrodę w kategorii Przedsiębiorczość. 

Wspieramy finansowo i organizacyjnie imprezy organizowane na terenie gminy Konopiska, m.in.: Mistrzostwa Polski w Triathlonie, zawody balonowe, Dni Gminy Konopiska i festiwale orkiestr dętych. Na wsparcie mogą liczyć również osoby niepełnosprawne uczestniczące w wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie „Prometeus” (zobacz więcej). 

   

Certyfikaty/Świadectwa rejestracji: 

                           

Rekomendacje:

         

Loading...