Filtruj według

Ocieplenie
Lakierowanie powierzchniowe
Pokrycie dachu
Orynnowanie
Impregnacja wewnętrzna

Domy drewniane do 35m2

Sortuj według

(Znaleziono 30 produkty)

Oferowane przez nas konstrukcje charakteryzują się niepowtarzalnym mikroklimatem. Wyróżnia je także niezwykle estetyczny wygląd oraz wyjątkowe właściwości zatrzymywania ciepła. Jesteśmy producentem małych, prefabrykowanych konstrukcji letniskowych tworzonych w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne zaczerpnięte z budowy tradycyjnych konstrukcji mieszkalnych z drewna.

Nasze prefabrykowane domki letniskowe drewniane wykonywane są bardzo solidnie, dzięki czemu spełniają wymogi prawa budowlanego. Atrakcyjna cena to kolejna zaleta proponowanych przez nas obiektów. W naszej ofercie znajdują się zarówno małe wersje letniskowe konstruowane według standardowych projektów, jak i modele tworzone na podstawie indywidualnych zamówień. Produkujemy domy prefabrykowane, a także stosujemy technologię szkieletową z wyprawą elewacyjną z deski boazeryjnej, bala drewnianego (lub imitacji bala) oraz tynku mineralnego lub akrylowego. Realizujemy zlecenia z całego kraju.

- Klient przygotowuje podłoże we własnym zakresie.

- Preferowane podłoże to płaszczyzna prosta bez zbytnich pochyłości i zanieczyszczeń, oczyszczona z zarośli, krzewów czy też pozostałości po innych konstrukcjach.

- Ewentualny zakup bloczków leży po stronie inwestora, a ich liczbę określa wykonawca na etapie zamówienia.

Bezustannie poszerzamy naszą ofertę i zakres działalności, tak, aby w pełni realizować oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. W 2009 roku znacząco jako producent rozwinęliśmy produkcję szkieletowych domków prefabrykowanych całorocznych i mieszkalnych. Posiadamy bogate doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze kadrowo-techniczne, dzięki czemu nasze domy szkieletowe cechują się wysoką jakością i funkcjonalnością.

Zachęcamy do zapoznania się z tą interesującą ofertą. Jesteśmy przekonani, że znajdą w niej Państwo produkt, który umożliwi spełnienie marzeń o własnym domku z drewna.

Czytaj więcej Ukryj
Loading...