Meble M17

Meble M17uwaga! sfotografowane zdjęcia oferowanych mebli M17 przedstawiają 2 komplety mebli

     Dostosuj produkt:Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Meble M17

Lakierowanie powierzchniowe:nie tak (300 zł) tak, na biało/ szaro lub ecru (400zł)

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

To jest najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

1 500,00 zł

+ Koszty wysyłki i montażuDane

KonstrukcjaDrewno świerkowe
Wymiary2x siedzisko z oparciem: 140 x 69cm / stolik: 67 x 69cm / wysokość siedzisk i stolika: 33cm / wysokość siedzisk z oparciem: 62cm
ImpregnacjaImpregnacja
InneW cenie: stolik, 2x siedzisko

Więcej informacji

Szukasz idealnego kompletu do ogrodu? A co powiesz na modny i praktyczny narożnik ogrodowy na taras? To świetny mebel do wypoczynku, sprawdzający się podczas odwiedzin znajomych czy rodziny.

Narożnik modułowy do ogrodu to świetna propozycja do każdej przestrzeni – sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i na balkonie. Zestaw ogrodowy składa się z trzech modułów siedzisk z oparciami i stolika. Poszczególne części można dowolnie ustawiać i stosować nie tylko w formie narożnika tarasowego, ale też pojedynczych siedzisk. Dużą zaletą kompletu wypoczynkowego na balkon taras jest prosty, nowoczesny design, który daje właścicielom zestawu szerokie możliwości aranżacyjne. Ponieważ poszczególne moduły są bardzo lekkie, zestaw na balkon można swobodnie przestawiać i dostosowywać do aktualnych potrzeb. 

Modele w pełni modułowe sprawdzają się szczególnie na niewymiarowych tarasach, ponieważ dają dużą swobodę zmiany kształtu mebla. Mamy do dyspozycji pojedyncze siedziska, które można połączyć w cały narożnik za pomocą łączników lub zostawić w formie modułów. 

30 podobne produkty - POLECAMY!